Terapia dla par i małżeństw – Wrocław

Nasze gabinety są dla Was

Wierzymy, że na powodzenie terapii składa się wiele drobnych elementów – jednym z nich są przyjazne, wygodne i dogodnie położone gabinety. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i powiększamy liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów.

św. Mikołaja 56/305

Gabinet znajduje się przy ul. św. Mikołaja 56 lok. 305 (III piętro z windą). Samochód najwygodniej jest zaparkować na przeciwko budynku przy ulicy św. Mikołaja (parking miejski w strefie A). Alternatywnie za kamienicą znajduje się płatny parking podziemny przy ul. Grabarskiej (wjazd od ul. Ruskiej). Na domofonie należy wybrać numer 42.
Sprawdź jak dojechać:  

Krasińskiego 1/104

Gabinet znajduje się przy ul. Krasińskiego 1 w budynku Poczty Głównej (połączonym z budynkiem OVO). Kierując się od strony Galerii Dominikańskiej Al. Słowackiego, skręcamy w prawo, w ul. Krasińskiego, gdzie znajduje się parking. Po wejściu do budynku trzeba skręcić w lewo i skierować się na schody (obok Banku Pocztowego). Gabinet nr 104 znajduje się na I piętrze.
Sprawdź jak dojechać:  

Niedźwiedzia 4/3a

Gabinet znajduje się przy ul. Niedźwiedzia 4/3a w budynku Pixel House. Z parkingu najwygodniej skorzystać przy CH Magnolia (naprzeciwko budynku, po drugiej stronie ulicy). Klatka schodowa do lokalu znajduje się z tyłu budynku, za szlabanem. Gabinet zlokalizowany jest w mieszkaniu nr 3a na II piętrze.
Sprawdź jak dojechać:  

Białowieska 115/3

Gabinet znajduje się przy ul. Białowieskiej 115/3 we Wrocławiu (osiedle Port Popowice od strony Mostu Milenijnego). Samochód można zostawić przy „Orbicie” i przejść pod blok ścieżką przy parku lub poszukać miejsca parkingowego tuż pod klatką. Na domofonie po wejściu do klatki należy wybrać nr 3. Gabinet mieści się na parterze (zaraz naprzeciwko wejścia do klatki).

Sprawdź jak dojechać:    .

Umów wizytę

Umów wizytę

Możesz umówić pasujący Ci termin wizyty poprzez nasz system lub dzwoniąc.

+48 884 650 608

recepcja@relacyjne.pl

Nasza oferta

Cały czas poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów. Obecnie znajdziesz nas w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, a także online:

Nasze gabinety

Terapia małżeńska i dla par – gabinety we Wrocławiu

Terapia dla par i małżeństw pomaga poprawić jakość wspólnego życia oraz przezwyciężyć trudności, jakie mogą pojawić się w związku. Warto z niej skorzystać, jeśli doświadczacie problemów komunikacyjnych, różnic w oczekiwaniach lub w wyznawanych wartościach, albo zmagacie się z brakiem zaufania, konfliktami bądź trudnościami seksualnymi.

Aby terapia par (małżeńska) zakończyła się powodzeniem, ważna jest gotowość do zmiany ze strony obu partnerów. Ogromne znaczenie ma też uczciwość i otwartość. Ponieważ terapia to zazwyczaj proces długotrwały, istotne są również drobne czynniki, które ułatwiają zaangażowanie się w nią – znaczenie może mieć nawet lokalizacja gabinetu i jego przyjazny wystrój. Terapię dla par we Wrocławiu prowadzimy w kilku gabinetach (ich opisy znajdziesz powyżej), co ułatwia naszym klientom wybór dogodnej lokalizacji. Każdy z naszych gabinetów został tak zaprojektowany, aby zapewnić komfort – tak klientom, jak i terapeucie.

Psycholog dla par – Wrocław

Skuteczność terapii wymaga wzajemnego zaufania oraz nawiązania otwartego dialogu między parą a terapeutą. Psycholog pełni rolę neutralnego obserwatora, pomagającego parze spojrzeć na związek z nowej perspektywy. Pozwala to zidentyfikować i zmienić negatywne wzorce zachowań, powodujące problemy w związku.

Informacje o tym, którzy terapeuci przyjmuj w naszych wrocławskich gabinetach, znajdziesz na podstronie Zespół.