Nasze gabinety dla Was

Wierzymy, że dla powodzenia terapii trzeba wiele małych elementów i jednym z nich są wygodne i przyjazne gabinety.
Cały czas poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów. Poniżej możesz zobaczyć gdzie i jak nas znaleźć.

Krasińskiego 1/104

Gabinet znajduje się przy ul. Krasińskiego 1 w budynku Poczty Głównej (połączonym z budynkiem OVO). Kierując się od strony Galerii Dominikańskiej Al. Słowackiego, skręcamy w prawo, w ul. Krasińskiego, gdzie znajduje się parking. Po wejściu do budynku trzeba skręcić w lewo i skierować się na schody (obok Banku Pocztowego). Gabinet nr 104 znajduje się na I piętrze.
Sprawdź jak dojechać:  

Niedźwiedzia 4/3a

Gabinet znajduje się przy ul. Niedźwiedzia 4/3a w budynku Pixel House. Z parkingu najwygodniej skorzystać przy CH Magnolia (naprzeciwko budynku, po drugiej stronie ulicy). Klatka schodowa do lokalu znajduje się z tyłu budynku, za szlabanem. Gabinet zlokalizowany jest w mieszkaniu nr 3a na II piętrze.
Sprawdź jak dojechać:  

Białowieska 115/3

Gabinet znajduje się przy ul. Białowieskiej 115/3 we Wrocławiu (osiedle Port Popowice od strony Mostu Milenijnego). Samochód można zostawić przy „Orbicie” i przejść pod blok ścieżką przy parku lub poszukać miejsca parkingowego tuż pod klatką. Na domofonie po wejściu do klatki należy wybrać nr 3. Gabinet mieści się na parterze (zaraz naprzeciwko wejścia do klatki).

Sprawdź jak dojechać:    .