Ogólne warunki współpracy

Skuteczność procesu terapeutycznego zależy od bardzo wielu czynników. Ogromne znaczenie ma tutaj motywacja Klienta, gotowość na współpracę oraz podjęcie zmian w swoim życiu.

Mimo dokładania wszelkich starań, aby wynik pracy psychologicznej był jak najbardziej efektywny, nie jesteśmy w stanie zobowiązać się do osiągnięcia przez Klienta określonego celu terapeutycznego.

Koterapia jest usługą limitowaną. W wybranych sytuacjach proponowana jest przez samego terapeutę jako domyślna forma wsparcia.

Rezerwacja i płatności za spotkania

 1. Klient dokonuje rezerwacji spotkania poprzez płatność za pośrednictwem systemu rezerwacji dostępnego tutaj. W wybranych sytuacjach płatność może być dokonana przelewem tradycyjnym na numer konta: 09 1050 1445 1000 0097 2543 6969, ING Bank Śląski SA; tytuł przelewu: imię i nazwisko Klienta, data i godzina wizyty.
 2. Jeżeli w trakcie płatności nastąpi problem z połączeniem internetowym, bądź jakikolwiek błąd, który przerwie proces płatności, to Klient może dokończyć ją wracając na swoją skrzynkę mailową do maila zatytułowanego „Rezerwacja oczekująca na płatność”.
 3. Chcąc zmienić datę wizyty już zarezerwowanej prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 884650608.
 4. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest podanie w formularzu danych osobowych na potrzeby wystawienia rachunku lub faktury, poprawnego numeru telefonu i adresu e-mail Klienta, które będą wykorzystywane do późniejszej komunikacji z Klientem.
 5. 48 h przed umówionym spotkaniem poprzez system rezerwacji, Klient otrzyma wiadomość e-mail z przypomnieniem o spotkaniu, 12 h przed spotkaniem Klient otrzyma wiadomość sms podobnej treści.
 6. Gwarantujemy niezmienność cen spotkań Klientom uczęszczającym na terapię przez pół roku od jej rozpoczęcia.

Odwoływanie sesji z przyczyn leżących po stronie Klienta

 1. Odwołanie lub zmiana terminu sesji jest możliwa nie później niż 24h przed ustalonym terminem sesji.
 2. Jeżeli Klient nie odwoła wizyty w wyznaczonym czasie, bądź nie pojawi się na umówionym spotkaniu, koszt spotkania nie będzie zwrócony.
 3. W razie nie pojawienia się Klienta na spotkaniu punktualnie, terapeuta oczekuje 15 minut.
 4. W przypadku, gdy Klient odwoła opłaconą wizytę w wyznaczonym czasie, otrzyma zwrot całej zapłaconej kwoty nie później niż w ciągu 7 dni roboczych, na konto, z którego dokonywana była płatność. Płatność może również zostać zaliczona na rzecz kolejnej wizyty – zgodnie z życzeniem klienta.

Odwoływanie sesji z przyczyn leżących po stronie Relacyjne.pl

 1. W przypadku gdy opłacone spotkanie zostanie odwołane przez Relacyjne.pl, Klient otrzyma zwrot zapłaconej kwoty nie później niż w ciągu 7 dni roboczych, na konto, z którego dokonywana była płatność.
 2. Klient otrzyma również propozycję nowego terminu wizyty w preferencyjnym czasie.
 3. Z przyczyn leżących po stronie Relacyjne.pl, spotkanie może się opóźnić maksymalnie 15 minut. Jeśli wizyta miałaby się rozpocząć później niż 15 minut od ustalonej godziny, Klient informowany jest o przewidywanej godzinie rozpoczęcia spotkania i ma możliwość wyboru pomiędzy oczekiwaniem, a odzyskaniem całej zapłaconej kwoty.

Dotarcie do gabinetu stacjonarnego w Krakowie

 1. Gabinet nr 1 znajduje się przy ul. Paulińskiej 30/2 w Krakowie na Kazimierzu, niedaleko kościoła Paulinów „Na Skałce”. Jadąc od strony Mostu Grunwaldzkiego możemy poszukać miejsca parkingowego przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Jadąc od strony Mostu Piłsudskiego, skręcamy w ulicę Krakowską, później Skawińską i Augustiańską, gdzie zazwyczaj można znaleźć wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie A). Kamienica jest pierwszym budynkiem widocznym po skręceniu z Augustiańskiej w Paulińską. Na domofonie należy wybrać nr 201. Gabinet znajduje się na parterze, w mieszkaniu nr 2 (pierwsze drzwi na lewo po wejściu na klatkę).
 2. Gabinet nr 2 znajduje się przy ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 10/20 w Krakowie w Borku Fałęckim w budynku “Kamienica Parkowa”. Aby dostać się do klatki schodowej, idąc od strony sklepu Biedronka należy przejść wzdłuż całego budynku, skierować się na lewo i wybrać na domofonie nr 20. Gabinet znajduje się na drugim piętrze.
 3. Gabinet nr 3 znajduje się przy ul. Orawskiej 5/2 w Krakowie Stare Podgórze), niedaleko hotelu „Wilga”. Jadąc od strony Ronda Matecznego, skręcamy w ulicę Orawską zaraz za stacją paliw Shell. Wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie B) można znaleźć przy ul. Spiskiej lub Przedwiośnie. Na domofonie należy wybrać nr 2.
 4. Gabinet nr 4 znajduje się przy ul. Przedwiośnie 2a/40 w Krakowie (Stare Podgórze), niedaleko hotelu „Wilga”. Jadąc od strony Ronda Matecznego, skręcamy w ulicę Orawską zaraz za stacją paliw Shell. Wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie B) można znaleźć przy ul. Spiskiej lub Przedwiośnie. Na domofonie należy wybrać nr 40.

Dotarcie do gabinetu stacjonarnego w Katowicach

 1. Gabinet nr 1 znajduje się przy ul. Mickiewicza 10/19 w Katowicach. 200 m od Rynku i równie blisko od Galerii Katowickiej. Po przejściu przez bramę główną do kamienicy widoczna jest brama na dziedziniec. Na domofonie przy bramie należy wybrać nr 19. Następnie na dziedzińcu trzeba skierować się do drzwi na lewo i tam ponownie wybrać nr 19 na domofonie. Gabinet mieści się na pierwszym piętrze (drzwi nr 112). Na półpiętrze znajduje się poczekalnia.
 2. Gabinet nr 2 znajduje się przy ul. Sokolskiej 80/207 w Katowicach. Po wejściu głównymi drzwiami do budynku należy skierować się na schody. Gabinet mieści się na trzecim piętrze (drzwi nr 107), w korytarzu na prawo od klatki schodowej. Z tyłu budynku jest możliwość zaparkowania samochodu (miejsce płatne za szlabanem).

Dotarcie do gabinetu stacjonarnego we Wrocławiu

 1. Gabinet nr 1 znajduje się przy ul. Krasińskiego 1 we Wrocławiu, w budynku Poczty Głównej (połączonym z budynkiem OVO). Kierując się od strony Galerii Dominikańskiej Al. Słowackiego, skręcamy w prawo, w ul. Krasińskiego, gdzie znajduje się parking. Po wejściu do budynku trzeba skręcić w lewo i skierować się na schody (obok Banku Pocztowego). Gabinet nr 104 znajduje się na I piętrze.
 2. Gabinet nr 2 znajduje się przy ul. Niedźwiedzia 4/3a we Wrocławiu w budynku Pixel House. Z parkingu najwygodniej skorzystać przy CH Magnolia (naprzeciwko budynku, po drugiej stronie ulicy). Klatka schodowa do lokalu znajduje się z tyłu budynku, za szlabanem. Gabinet zlokalizowany jest w mieszkaniu nr 3a na I piętrze.
 3. Gabinet nr 3 znajduje się przy ul. Białowieskiej 115/3 we Wrocławiu (osiedle Port Popowice od strony Mostu Milenijnego). Samochód można zostawić przy „Orbicie” i przejść pod blok ścieżką przy parku lub poszukać miejsca parkingowego tuż pod klatką. Na domofonie po wejściu do klatki należy wybrać nr 3. Gabinet mieści się na parterze (zaraz naprzeciwko wejścia do klatki).

Pokój spotkań online

 1. Sesje terapeutyczne online realizowane są z wykorzystaniem serwisu whereby.com.
 2. Link do pokoju spotkania klient otrzymuje w powiadomieniu mailowym wraz z informacją o rezerwacji wizyty.
 3. Zalecamy podczas spotkania użycie słuchawek telefonicznych z mikrofonem (wystarczą jedne na parę).
 4. Terapeuta oczekuje na Klienta w pokoju online 15 minut od ustalonego czasu spotkania. Po tym czasie wizyta nie będzie mogła się rozpocząć.

Opieka nad dziećmi

 1. W Relacyjne.pl troszczymy się o bezpieczeństwo każdego członka rodziny, dlatego nie prowadzimy sesji przeznaczonych dla osób dorosłych w obecności dzieci. Nie mamy możliwości zaopiekowania się Państwa dzieckiem w trakcie trwania sesji terapeutycznej. Prosimy o upewnienie się najpóźniej 24 h przed planowaną sesją, czy dziecko ma zapewnioną opiekę poza gabinetem na czas trwania sesji (jest to ostatni moment na odwołanie sesji). Psycholog odmówi przeprowadzenia spotkania w przypadku obecności dziecka, a jego koszt nie zostanie zwrócony.

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość w kontekście zasad panujących w Relacyjne.pl.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.