Terapia dla par i małżeństw – Warszawa

Nasze gabinety są dla Was

Wierzymy, że na powodzenie terapii składa się wiele drobnych elementów – jednym z nich są przyjazne, wygodne i dogodnie położone gabinety. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i powiększamy liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów.

Kasprzaka 29A/127

Gabinet znajduje się przy ul. Kasprzaka 29A/127 wewnątrz osiedla Bliska Wola. Kierując się od strony stacji kolejowej Warszawa Wola, mijamy skrzyżowanie ul. Kasprzaka z Al. Prymasa Tysiąclecia i skręcamy w prawo w pierwszą ulicę zaraz za światłami. Gabinet znajduje się na I piętrze apartamentowca (bezpośrednio nad restauracją „Yumi Sushi”), klatka C. Samochód najwygodniej jest zaparkować przy ulicy Grabowskiej.
Sprawdź jak dojechać:  

Umów wizytę

Umów wizytę

Możesz umówić pasujący Ci termin wizyty poprzez nasz system lub dzwoniąc.

+48 884 650 608

recepcja@relacyjne.pl

Nasza oferta

Cały czas poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów. Obecnie znajdziesz nas w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, a także online:

Nasze gabinety

Terapia małżeńska i dla par – gabinety w Warszawie

Celem terapii par (małżeńskiej) jest pomoc w poprawie jakości wspólnego życia oraz w pokonaniu trudności, które pojawiają się w związku. Jeśli doświadczacie takich problemów jak brak zaufania, różnice w wyznawanych wartościach, różnego rodzaju konflikty, trudności komunikacyjne, różnice w oczekiwaniach czy trudności w sferze seksualnej, warto umówić się na wizytę u terapeuty.

Aby jednak terapia par była skuteczna, konieczna jest gotowość do zmiany ze strony obu partnerów, a także uczciwość i otwartość – szczera rozmowa z terapeutą jest tu niezbędna. Nie bez znaczenia dla powodzenia terapii są też inne, na pozór drobne czynniki, które ułatwiają zaangażowanie się w nią, takie jak lokalizacja gabinetu i jego przyjazny wystrój. W Warszawie mamy aktualnie jeden gabinet (jego opis znajdziesz powyżej), który został tak zaprojektowany, aby zapewnić komfort wszystkim uczestnikom terapii.

Psycholog dla par – Warszawa

Terapia małżeńska (par) to proces, w którym psycholog pełni rolę neutralnego obserwatora, pomagającego parze spojrzeć na ich związek z nowej perspektywy. To z kolei pozwala zidentyfikować i zmienić negatywne wzorce zachowań, wywołujące problemy w związku. Skuteczność terapii wymaga jednak wzajemnego zaufania oraz nawiązania otwartego dialogu między parą a terapeutą

Informacje o tym, którzy terapeuci przyjmują w naszych warszawskich gabinetach, znajdziesz na podstronie Zespół.