Terapia dla par i małżeństw – Kraków

Nasze gabinety są dla Was

Wierzymy, że na powodzenie terapii składa się wiele drobnych elementów – jednym z nich są przyjazne, wygodne i dogodnie położone gabinety. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i powiększamy liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów.

ul. Paulińska 30/2

Gabinet znajduje się przy ul. Paulińskiej 30/2 w Krakowie na Kazimierzu, niedaleko kościoła Paulinów „Na Skałce”. Jadąc od strony Mostu Grunwaldzkiego możemy poszukać miejsca parkingowego przy ulicy Elizy Orzeszkowej/Paulińskiej. Jadąc od strony Mostu Piłsudskiego, skręcamy w ulicę Krakowską, później Skawińską i Augustiańską, gdzie zazwyczaj można znaleźć wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie A). Kamienica jest pierwszym budynkiem widocznym po skręceniu z Augustiańskiej w Paulińską. Na domofonie należy wybrać nr 201. Gabinet znajduje się na parterze, w mieszkaniu nr 2 (pierwsze drzwi na lewo po wejściu na klatkę).
Sprawdź jak dojechać:

ul. Zalesie 42b/1

Gabinet znajduje się przy ul. Zalesie 42b/1 w Krakowie na Ruczaju. Gabinet znajduje się na parterze.
Sprawdź jak dojechać:

ul. Orawska 5/2

Gabinet znajduje się przy ul. Orawskiej 5/2 w Krakowie (Stare Podgórze), niedaleko hotelu „Wilga”. Jadąc od strony Ronda Matecznego, skręcamy w ulicę Orawską zaraz za stacją paliw Shell. Wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie B) można znaleźć przy ul. Spiskiej lub Przedwiośnie. Na domofonie należy wybrać nr 2. Gabinet znajduje się na parterze, w mieszkaniu nr 2 (pierwsze drzwi na lewo po wejściu na klatkę).
Sprawdź jak dojechać:

ul. Przedwiośnie 2a/40

Gabinet znajduje się przy ul. Przedwiośnie 2a/40 w Krakowie (Stare Podgórze), niedaleko hotelu „Wilga”. Jadąc od strony Ronda Matecznego, skręcamy w ulicę Orawską zaraz za stacją paliw Shell. Wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie B) można znaleźć przy ul. Spiskiej lub Przedwiośnie. Na domofonie należy wybrać nr 40.
Sprawdź jak dojechać:

Terapia małżeńska i dla par – gabinety w Krakowie

Terapia dla par i małżeństw pomaga przezwyciężyć trudności, które pojawiają się w związku, poprawić jakość wspólnego życia i odnaleźć harmonię między partnerami. Jest polecana między innymi w przypadku problemów komunikacyjnych, braku zaufania, trudności seksualnych, konfliktów, różnic w wartościach i oczekiwaniach oraz problemów związanych z wychowaniem dzieci.

Kluczem do powodzenia terapii małżeńskiej i terapii par jest gotowość do zmiany, otwartość i uczciwość. Nie bez znaczenia są też inne drobne elementy, które ułatwiają zaangażowanie w terapię, takie jak przyjazny i wygodny gabinet. W Krakowie przyjmujemy klientów w kilku lokalizacjach (ich opisy znajdziesz poniżej), co daje możliwość wyboru najdogodniej położonego miejsca. Wszystkie gabinety mają wystrój, który zapewnia komfort zarówno pacjentom, jak i terapeucie.

Psycholog dla par – Kraków

W procesie terapii bardzo ważne jest nawiązania zaufanego i otwartego dialogu między psychologiem a parą. Psycholog jest neutralnym obserwatorem, który pomaga partnerom spojrzeć na ich relację z nowej perspektywy oraz zidentyfikować, a następnie zmienić negatywne wzorce zachowań.

Informacje o tym, którzy terapeuci przyjmuj w naszych krakowskich gabinetach, znajdziesz na podstronie Zespół.