Nasze gabinety dla Was

Wierzymy, że dla powodzenia terapii trzeba wiele małych elementów i jednym z nich są wygodne i przyjazne gabinety.
Cały czas poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów. Poniżej możesz zobaczyć gdzie i jak nas znaleźć.

ul. Paulińska 30/2

Gabinet znajduje się przy ul. Paulińskiej 30/2 w Krakowie na Kazimierzu, niedaleko kościoła Paulinów „Na Skałce”. Jadąc od strony Mostu Grunwaldzkiego możemy poszukać miejsca parkingowego przy ulicy Elizy Orzeszkowej/Paulińskiej. Jadąc od strony Mostu Piłsudskiego, skręcamy w ulicę Krakowską, później Skawińską i Augustiańską, gdzie zazwyczaj można znaleźć wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie A). Kamienica jest pierwszym budynkiem widocznym po skręceniu z Augustiańskiej w Paulińską. Na domofonie należy wybrać nr 201. Gabinet znajduje się na parterze, w mieszkaniu nr 2 (pierwsze drzwi na lewo po wejściu na klatkę).
Sprawdź jak dojechać:

ul. Montwiłła-Mireckiego 10/20

Gabinet znajduje się przy ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 10/20 w Krakowie w Borku Fałęckim w budynku “Kamienica Parkowa”. Aby dostać się do klatki schodowej, idąc od strony sklepu Biedronka należy przejść wzdłuż całego budynku, skierować się na lewo i wybrać na domofonie nr 20. Gabinet znajduje się na drugim piętrze.
Sprawdź jak dojechać:

ul. Orawska 5/2

Gabinet znajduje się przy ul. Orawskiej 5/2 w Krakowie (Stare Podgórze), niedaleko hotelu „Wilga”. Jadąc od strony Ronda Matecznego, skręcamy w ulicę Orawską zaraz za stacją paliw Shell. Wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie B) można znaleźć przy ul. Spiskiej lub Przedwiośnie. Na domofonie należy wybrać nr 2. Gabinet znajduje się na parterze, w mieszkaniu nr 2 (pierwsze drzwi na lewo po wejściu na klatkę).
Sprawdź jak dojechać:

ul. Przedwiośnie 2a/40

Gabinet znajduje się przy ul. Przedwiośnie 2a/40 w Krakowie (Stare Podgórze), niedaleko hotelu „Wilga”. Jadąc od strony Ronda Matecznego, skręcamy w ulicę Orawską zaraz za stacją paliw Shell. Wolne miejsca parkingowe (parking miejski w strefie B) można znaleźć przy ul. Spiskiej lub Przedwiośnie. Na domofonie należy wybrać nr 40.
Sprawdź jak dojechać: