Terapia dla par i małżeństw – Online

Nasze gabinety są dla Was

Wierzymy, że na powodzenie terapii składa się wiele drobnych elementów – jednym z nich są przyjazne, wygodne i dogodnie położone gabinety. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i powiększamy liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów.

pokój zielony

Link do zamkniętego, bezpiecznego pokoju spotkań Klient otrzymuje drogą mailową.

pokój niebieski

Link do zamkniętego, bezpiecznego pokoju spotkań Klient otrzymuje drogą mailową.

pokój czerwony

Link do zamkniętego, bezpiecznego pokoju spotkań Klient otrzymuje drogą mailową.

Terapia małżeńska i dla par online

Terapia par (nazywana też terapią małżeńską, choć decydujące się na nią pary nie muszą być w sformalizowanym związku) ma za zadanie poprawić jakość wspólnego życia oraz pomóc w rozwiązaniu problemów. Warto z niej skorzystać, jeśli doświadczacie braku zaufania, konfliktów, różnic w oczekiwaniach lub w wyznawanych wartościach, trudności seksualnych, problemów komunikacyjnych bądź problemów związanych z wychowaniem dzieci.

Aby jednak psychoterapia par (małżeńska) zakończyła się powodzeniem, bardzo istotna jest gotowość do zmiany ze strony obu partnerów. Ważne są też uczciwość i otwartość – rozmowa z terapeutą musi być szczera.

Ponieważ terapia dla par to zazwyczaj proces długofalowy, znaczenie mają także detale, które ułatwiają zaangażowanie się w nią, w tym lokalizacja gabinetu. Zdajemy sobie sprawę, że dojazdy bywają uciążliwe, dlatego oferujemy terapię dla par online. Spotkania odbywają się w zamkniętych, bezpiecznych pokojach, do których link przesyłany jest mailowo po umówieniu wizyty.

Psycholog dla par online

Wzajemne zaufanie i nawiązanie otwartego dialogu między psychologiem a parą to klucz do powodzenia terapii małżeńskiej i terapii par. Psycholog dla par jest tu neutralnym obserwatorem, który pomaga partnerom spojrzeć na ich związek z nowej perspektywy. W ten sposób para może zidentyfikować negatywne wzorce zachowań, które prowadzą do konfliktów i innych trudności w związku, a następnie je zmienić.

Informacje o tym, którzy terapeuci prowadzą terapię dla par online, znajdziesz na podstronie Zespół.