Terapia dla par i małżeństw – Katowice

Nasze gabinety są dla Was

Wierzymy, że na powodzenie terapii składa się wiele drobnych elementów – jednym z nich są przyjazne, wygodne i dogodnie położone gabinety. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę i powiększamy liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów.

ul. Mickiewicza 10/19

Gabinet znajduje się przy ul. Mickiewicza 10/19 w Katowicach. 200 m od Rynku i równie blisko od Galerii Katowickiej. Po przejściu przez bramę główną do kamienicy widoczna jest brama na dziedziniec. Na domofonie przy bramie należy wybrać nr 19. Następnie na dziedzińcu trzeba skierować się do drzwi na lewo i tam ponownie wybrać nr 19 na domofonie. Gabinet mieści się na pierwszym piętrze (drzwi nr 112). Na półpiętrze znajduje się poczekalnia.

Sprawdź jak dojechać: 

ul. Sokolska 80/207

Gabinet znajduje się przy ul. Sokolskiej 80/207 w Katowicach. Po wejściu głównymi drzwiami do budynku należy skierować się na schody. Gabinet mieści się na trzecim piętrze (drzwi nr 107), w korytarzu na prawo od klatki schodowej. Z tyłu budynku jest możliwość zaparkowania samochodu (miejsce płatne za szlabanem).

Sprawdź jak dojechać: 

Umów wizytę

Umów wizytę

Możesz umówić pasujący Ci termin wizyty poprzez nasz system lub dzwoniąc.

+48 884 650 608

recepcja@relacyjne.pl

Nasza oferta

Cały czas poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę miejsc, w których przyjmujemy klientów. Obecnie znajdziesz nas w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, a także online:

Nasze gabinety

Terapia małżeńska i dla par – gabinety w Katowicach

Terapia dla par i małżeństw ma na celu pomoc w rozwiązaniu różnego rodzaju trudności, które pojawiają się w związku, a także poprawę jakości wspólnego życia. Warto z niej skorzystać, jeśli doświadczacie problemów komunikacyjnych, braku zaufania, konfliktów, trudności seksualnych, różnic w oczekiwaniach lub w wyznawanych wartościach oraz w przypadku problemów związanych z wychowaniem dzieci.

Aby psychoterapia par (małżeńska) zakończyła się powodzeniem, bardzo istotna jest gotowość do zmiany ze strony obu partnerów, a także uczciwość i otwartość. Znaczenie mają też detale, które ułatwiają zaangażowanie się w terapię, takie jak dogodne położenie gabinetu i jego przyjazny wystrój. W Katowicach mamy obecnie dwa gabinety (ich opisy znajdziesz powyżej), co ułatwia naszym klientom wybór dogodnej lokalizacji. Wszystkie gabinety zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić komfort zarówno pacjentom, jak i terapeucie.

Psycholog dla par – Katowice

Aby terapia była skuteczna, konieczne jest wzajemne zaufanie i nawiązanie otwartego dialogu między psychologiem a parą. Psycholog dla par pełni rolę neutralnego obserwatora, pomagającego partnerom spojrzeć na ich związek z nowej perspektywy. Pozwala to zidentyfikować i zmienić negatywne wzorce zachowań, które prowadzą do konfliktów i innych trudności w związku.

Informacje o tym, którzy terapeuci przyjmuj w naszych gabinetach w Katowicach, znajdziesz na podstronie Zespół.