Terapia dla par i małżeństw w języku hiszpańskim

Terapia par i małżeństw jest specjalistyczną formą pomocy psychologicznej, polecaną osobom będącym będących w związku (formalnym bądź nie), które doświadczają różnego rodzaju problemów czy konfliktów, np. trudności komunikacyjnych, różnic w oczekiwaniach czy trudności natury seksualnej. Terapia pomaga zidentyfikować negatywne wzorce zachowań, które prowadzą do nieporozumień i innych problemów, a następnie je zmienić, tym samym, poprawiając jakość związku.

Zadaniem terapeuty jest wsparcie partnerów w zrozumieniu i rozwiązaniu kwestii, które są źródłem problemów. Aby terapia była skuteczna, konieczne jest nawiązanie zaufanego i otwartego dialogu między psychologiem a parą. Dlatego tak ważne jest, aby wszyscy uczestnicy terapii – zarówno partnerzy, jak i terapeuta – posługiwali się tym samym językiem. Dlatego klientom hiszpańskojęzycznym proponujemy terapię dla par po hiszpańsku.

Terapia par i małżeńska po hiszpańsku – nasze gabinety

Cały czas poszerzamy naszą ofertę i zwiększamy liczbę gabinetów, w których prowadzimy terapię par w języku hiszpańskim. Obecnie znajdziesz nas we Wrocławiu:

Informacje o tym, którzy nasi terapeuci prowadzą terapię małżeńską (par) po hiszpańsku, znajdziesz na podstronie Zespół.

Nasze gabinety
Umów wizytę

Umów wizytę

Możesz umówić pasujący Ci termin wizyty poprzez nasz system lub dzwoniąc.

+48 884 650 608

recepcja@relacyjne.pl