O nas

Relacyjne.pl to miejsce, gdzie macie Państwo możliwość skupić się na Waszej relacji pod okiem profesjonalistów.

W swojej pracy psychologicznej wykorzystujemy podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, techniki poznawczo-behawioralne, podejście systemowe, metody otwartego dialogu, psychologię pozytywną oraz psychologię twórczości. Wierzymy, że dobre relacje nie wymagają nadzwyczajnych ludzi, tylko nadzwyczajnej pracy. Jesteśmy tu żeby wspierać Was na drodze waszej relacji.

Poprzez regularne superwizje oraz specjalizowanie się wyłącznie w tematyce relacji, gwarantujemy Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Swój warsztat pracy stale poszerzamy biorąc udział w szkoleniach tematycznych oraz konferencjach poświęconych tematyce par.

 

Orły MedycynyJesteśmy laureatami konkursu Orły Medycyny 2020.

Spojrzenie na problem z delikatnością i troską. W atmosferze zaufania łatwiej jest ponazywać to co najtrudniejsze. Szczerze polecam!
Karolina

Sami nie byliśmy w stanie racjonalnie rozmawiać. Spotkania były pomocne, żeby nauczyć się wspólnej dyskusji.

Piotr

Współpracę uważamy za udaną – udało nam się rozwiązać bieżące, trudne konflikty jak i długofalowo opracować strategie komunikacyjne w taki sposób, aby uniknąć ewentualnej eskalacji.

Magdalena

Zespół

Aleksandra Mętel

Jestem psychologiem, terapeutą par, specjalistą z zakresu psychologii zdrowia, absolwentką Wydziału Filozoficznego oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam również studia teologiczne na Papieskim Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Równoległe studiowanie tych dwóch kierunków pozwoliło mi na zdobycie gruntownej wiedzy teoretycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach medycznych oraz dydaktycznych (m. in. Ambulatorium Terapii Rodzin przy Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Hospital Centro de Cuidados w Madrycie, Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie). W pracy z każdą osobą uwzględniam zarówno ciało, jak i psychikę oraz ducha pomagając w uzyskaniu harmonii pomiędzy tymi elementami.

 

Karolina Bracha

Jestem psychologiem, terapeutą małżeńskim oraz doradcą życia rodzinnego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Rodziny Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Jestem absolwentką studiów z terapii w podejściu otwartego dialogu realizowanych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie psychologiczne zdobyłam w pracy z osobami dorosłymi jak i dziećmi, m.in. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz Ośrodku Psychoterapii i Usług Szkoleniowych - OPUS. Specjalizowanie się w psychologii zdrowia skłania mnie do korzystania z istniejących już u klientów zasobów w celu profilaktyki oraz terapii. Wierzę, że każdy związek ma w sobie potencjał do dobrej zmiany i jestem tu żeby razem z Wami go odkrywać.

sylwia
Sylwia Rakoczy

Jestem psychologiem, specjalistą z zakresu terapii rodzin i małżeństw. Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem także absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej. Doświadczenie psychologiczne zdobywałam m. in. w Pracowni Psychologii Zaburzeń Rodziny, świetlicy środowiskowej "Anielisko", w firmie Zarządzanie Wiedzą oraz podczas pracy w działach HR. Widzę wartość w rodzinie, której dobrostan zależy w głównej mierze od jakości relacji pomiędzy małżonkami - rodzicami. Jako psycholog, troszczę się w sposób szczególny o to, w jaki sposób para komunikuje się ze sobą. Mam bowiem świadomość jak kształtuje to relacje między bliskimi ludźmi, a także ich sposób myślenia o świecie i o sobie samych. Prowadzę spotkania również w języku angielskim.

malgorzata
Małgorzata Wyrzykowska

Jestem psychologiem i terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie rozwijam swój warsztat w ramach szkolenia psychoterapeutycznego Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku. Ukończyłam także dwuletnie studium Akademii Homiletycznej w ramach chrześcijańskiej fundacji Ideo. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w poradni chrześcijańskiej "Wytchnienie" wspierając psychologicznie młodych dorosłych, w Poradni "Terapeutyczna" w Warszawie podczas treningów TUS z dziećmi i ich rodzicami oraz na stażu w Środowiskowym Domu Samopomocy "Azaliowa" pracując z osobami po doświadczeniu psychozy. Od kilku lat współpracuję z Ośrodkiem Terapii Uzależnień "Radość" wspierając osoby uzależnione oraz ich rodziny w procesie zdrowienia. Wierzę, że głębokie, szczere relacje z ludźmi są podstawą zdrowia psychicznego, a praca nad nimi warta jest każdego wysiłku.

monika
Monika Pilarska

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, terapeutą specjalizującym się w terapii par oraz wsparciu systemu rodzinnego. Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach zdrowia psychicznego, takich jak Ambulatorium Terapii Rodzin w Krakowie, Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie czy Poradnia Psychologiczna Fundacji Synapsis w Warszawie. Współpracowałam również naukowo, w temacie terapii wielokulturowości, z Laboratorium Psychologii Języka i Dwujęzyczności Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W swojej pracy staram się widzieć człowieka jako jedność ciała, psychiki oraz ducha, a postrzeganie jednostki jako części szerszego kontekstu rodzinnego jest dla mnie kluczowym elementem wsparcia pary. Prowadzę spotkania również w języku angielskim.

Agnieszka Apolinarska Agnieszka

Jestem psychologiem, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z psychiką oraz seksualnością człowieka dorosłego. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Ośrodku Psychoterapeutyczno-Seksuologicznym „Port”, dodatkowo ukończyłam szkolenie z zakresu Języka i Komunikacji. Posiadam wiedzę na temat tego, jak rozumieć perspektywę drugiej osoby, komunikować swoje potrzeby oraz odkryć sedno problemu interpersonalnego. Uważam, że aby dobrze zrozumieć związek trzeba spojrzeć na szerszy kontekst wzajemnych oddziaływań, a nie tylko na dwie jednostki. W swojej pracy staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń, opartą na empatii, uważności i wzajemnej komunikacji.

Skontaktuj się z nami

GABINETY
domekBobrzyńskiego 45/65 ; Montwiłła-Mireckiego 10/20 oraz ul. Orawska 5/2 Kraków
(kontakt w godzinach 10:00 – 18:00)

BIURO
Zamknięta 10/1 lok.5
30-554 Kraków
PORTA Paweł Mętel
NIP: 6793044715